Lõunapakkumised

Balti Jaama Turu söögikohad

Depoo söögikohad

Balti Jaama Turg on toiduturg. Siin leiad igal sammul midagi huvitavat – eri korrustel ja turutänavatel pakutakse kosutust mitte ainult kaasa, vaid ka kohapeal. Sind ootavad alati meie päevapakkumised ja eritooted. Pagarid ei väsi küpsetamast, tänavatoit valmib minutitega ning kohvikud ja restoranid rikastavad tavamenüüd kõige eripärasemate roogadega.

Kui oled supisõber või hatšapuri kummardaja, vegan, vahvliaustaja või pooldad pirukat ja pitsat, siis kae esmalt kioskitänavale. Toidutänav aga meelitab ligi tordisõpru, sushi- ja smuutimaiaid, viskab väljakutse vrapihuvilisele ning hullutab värskelt valmistatu kõikehaarava hõnguga. Korrus kõrgemal, turuavaruste katusealustes sfäärides leidub mõnus miljöö pubilembesele publikule. Koos väikeste pereliikmetega saab aega veeta ja puhvetipakkumisi nautida meetrist madalama leti ja mugava mängunurgaga lasterestos.

Balti Jaama Turg on mitmekesiste maitsete paradiis, kus kodumaine toit kohtub eksootilisega, taimeteema lihagurmeega, puder pidulauaga. Kui kiirustad, võta kiirtoit, kui minuteid ei loe, otsi midagi uut ja põnevat. Igal ajal, igal juhul SÖÖ TURUL!